Basic Home Baldai

moduliniai-vaikiški-baldai-vaikamsdviaukštė-lova-jaunuolio-kambariuijaunuolio-kambario-baldai-vaikams

Moduliniai baldai vaikams ir jaunuoliams už patrauklią kainą. Basic kolekcija yra Forma kolekcijos gamintojo ekonominė baldų kolekcija ne tik vaikams, bet ir visiems namams. Baldai gaminami iš 10, 16, 19, 30mm. storio laminuotos baldinės plokštės. Labai plati modernių spalvų paletė. Lovos spintoje, lovos, dviaukštės lovos, spintos, stalai- pagal jūsų pageidavimus. Netinka standartinių dydžių moduliai-pagaminsime nestandartinių dydžių baldus. Atsiųskite savo kambario planelį ir mes pateiksime keletą eskizinių pasiūlymų ir sprendimų visiškai nemokamai. Pilna informacija kataloge, kambarių kainos orientacinės ir priklauso nuo jūsų poreikių ir galimybių.

Spalvų paletė

spalvų-paletė-basic

Lovos vaikams ir jaunuoliams

Lovų karkasas gaminamas iš 30mm storio plokštės, apsauginiai rėmai- iš 19 ir 16mm. storio plokštės. Rėmas sustiprintas metalo kampais- gulto laikikliais. Lovos gulto grotelės su lenktos faneros lentjuostėmis. Stalčiai po lova ant ratukų arba bėgeliuose su tylaus uždarymo funkcija.

modulinės-vaikiškos-lovos-vaikamsmodulinės-lovos-jaunuolio-kambariui

Lovos spintoje

Baldai taupantys kambario erdvę padės išspręsti daugybę problemu su daiktų pasidėjimu, miegu ir darbo vieta. Lovos spintoje gaminamos iš storos 30mm. storio laminuotos plokštės su 19mm. storio fasadu ir galine sienele. Atlenkiamas lovos rėmas iš virinto metalo, dažytas milteliniu būdu baltai su faneros lentjuosčių gultu. Kolekcijoje rasite ir dvigules lovas suaugusiųjų miegamajam.

Modulinės spintų sistemos

Iš pateiktų modulinių spintų segmentų galite susikurti įvairius spintų ir drabužinių variantus. Spintos gaminamos iš 19 ir 16mm. storio laminuotų plokščių.

modulinės-spintos-pigiau

Baldų montavimo instrukcijos pritaikytos profesionaliam baldų surinkimui.

Baldams suteikiama 24 mėn. kokybės garantija.

Baldai pristatomi ir montuojami Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje už papildomą mokestį.

Daugiau Informacijos Rasite Paspaudę Katalogą

 Moduliniai-baldai-basic-home-katalogas

Rodoma 1–12 iš 54