GOLF Modulinės Lovos

itališkos-modulinės-minkštos-lovos

itališki-minkšti-baldai-GOLFItalų baldų gamintojai garsėja ne tik senomis amatininkavimo tradicijomis, bet ir išskirtiniu moderniu bei klasikiniu dizainu. Modulinės minkštos lovos GOLF skirtos patogiam miegui, dienos poilsiui ir daiktų saugojimui. Ypatingai lanksti baldų sistema su skirtingo aukščio daiktų saugojimo talpomis, funkcijomis, konstrukcija ir pritaikymo galimybėmis. Italų gamybos minkštos lovos patenkins tiek jaunuolio, tiek pagyvenusio senjoro poreikius.

Monoidėja dizaineris pasiruošęs pagelbėti sukonfigūruoti norimą lovos variantą. 3D eskizinis projektas Monoidėja klientams nemokamas. Skambinkite nurodytais kontaktiniais telefonais arba aplankykite mūsų salonus Kaune ir Vilniuje.

Golf-minkštų-lovų-sistema

Pasirenkant skirtingo dizaino galvūgalio, kojūgalio ir sienines plokštes prie pasirinkto aukščio bazės susikursite savo svajonių lovą. Platus kojelių ir ratukų asortimentas. Italų gamybos čiužiniai nepaliks abejingais. Lovą komplektuojant su čiužinių specialios nuolaidos.

GOLF-lovų-sistema

Kolekcijoje plati gobelenų paletė, gausybė priedų ir aksesuarų. Baldams suteikiama 5 metų kokybės garantija. Už papildomą mokestį keičiami gobelenai. Baldai pristatomi ir montuojami Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Architektams ir dizaineriams teikiame visokeriopą pagalbą tiek projektuojant, tiek įgyvendinant projektus.

Minkštų-lovų-itališka-kolekcija-golf