Dviaukstes-lovos-vaikams

Lovos Vaikams- kaip pasirinkti ?

Konsultuoja MONOIDĖJA dizainerė Deimantė Labonienė.

Vaikams reikia daugiau miego, negu suaugusiems. Kodėl? Nes jis įtakoja vaikų vystymąsi bei raidą, todėl kokybiškam miegui labai svarbu parinkti vaikui lovą bei čiužinį. Čiužinys turėtų atitikti vaiko svorį, todėl jo pagrindas turi būti kietesnis, užvalktis būtinai nuimama, skalbiama ar valoma dėl higienos. Pagal čiužino savybes atitinkamai parenkamos gulto grotelės, jos gali būti stabilios ir tankios, amortizuojančios ar elastingos, kad atlaikytų mažųjų šokinėjimus. Kaip padaryti taip, kad lovos užtektų ilgam, nereikėtų jos keisti kas penkerius metus ir ji atitiktų augančio vaiko poreikius?

Investuokite į transformuojamą, lengvai permontuojamą, modulinę kokybišką lovą ir ją naudosite ilgai. Žinoma, rekomenduojame rinktis medžio masyvo lovytę, nes tai ne tik ekologiškas bet ir estetinis požiūris į vaiko aplinkos formavimą. Lovos gali būti įvairių tipų: dviaukštės, pusaukštės ar vienaukštės, su apsauginiais rėmais, kurie vaikui paaugus gali būti numontuojami, tą pačią lovytę jūs lengvai pritaikysit paauglio poreikiams. O jei pagausėjo šeima, visada bus galima primontuoti antrą aukštą ar ištraukiamą lovą broliui ar sesei jei jūsų mažylis bijo aukščio. Kad vaikų baldas būtų funkcionaliai išnaudotas – galima komplektuoti įvairaus dydžio bei talpos ištraukiamus stalčius patalams, bei kitiems daiktams susidėti. Universalūs lovyčių moduliai padės jums ne tik sutaupyti erdvę vaiko kambaryje, bet ir sukurti jaukų vaikišką interjerą.

Ikimokyklinio amžiaus vaikai dažnai susiduria su „nakties baubais“. Tai normali raidos dalis – vystosi vaiko fantazija, jis pradeda suprasti ir atskirti realius ir nerealius pavojus. Kad padėtumėt  „susitvarkyti“ su šiuo etapu svarbu miegą pateikti kaip žaidimą, tam pasitarnaus žaismingai papuoštos lovytės įvairiomis užuolaidėlėmis. Įvairūs priedai prie lovų – pakabinamos kišenės, kabyklėlės, lentynėlės atlieka ne tik papuošimo funkciją, bet ir padeda įvesti tvarką kambaryje. Įvairiaspalviai tuneliukai, baldakimai ne tik atrakcija miegoti „palapinėje“, bet puiki saugos funkcija – kad apsimiegojęs mažylis naktį neišsiridentų iš lovytės.

www.baldai-vaikams.lt

Lovos-vaikams-Flexa